Players signed up for the 40k tournament

  1. Erlend Ødegård Hystad
  2. Stian Brurås-Leine
  3. Kai Andre Wessel Fosstvedt
  4. Rasmus Anker-Nilssen
  5. Kyle James Donovan
  6. Mark Hetchler
  7. Morgan René Ødegård
  8. Raymond Andresen Poosz
  9. Ole Martin Andersen
  10. Kristoffer Grinnbo Høyum
  11. Nicolai Åsend
  12. Knut Brede Berli
  13. Leif Henning Bøhli
  14. Petter Nordhus
  15. Asgeir Auestad
  16. Ørjan Ullenes
  17. Trond Haukom
  18. Michael Aase
  19. Lasse Andreas Eikenes
  20. Inge Nicolai Krogstad Marcussen
  21. Andreas Lavik Norheim
  22. Emil Benoni Johansen
  23. Bjørn Erik Hytt
  24. Mathias Haugmoen
  25. Tarje Livik Naterstad
  26. Sondre Skår
  27. Sigurd Løberg
  28. Alexander Paulsen Fausa
  29. Nikolai Frydenlund Rustan
  30. Geir Ravi Espegren Dutta
  31. Eirik Håvard Kristoffersen
  32. Stewe Dennis Mattsson
  33. Eirik Rokne Stensland
  34. Thomas Gundersen
  35. Odin Lein Strand
  36. Edgar Rainer Buchwald
  37. Emil Sæternes
  38. Espen Hodne
  39. Franz-Alexander Berntsen Engedalen
  40. Juan Jose Salcedo Casas
  41. Alexander Bæra
  42. Marius Brunborg Jakobsen
  43. Anders Rønning Dahlen
  44. Simen Vestlie
  45. Gorm Hol
  46. Jo Wilhelm Skybak Holmsen
  47. Jonathan Eli Arkin
  48. Truls Oskar Pedersen
  49. Adam Keith Lund Solumsmo
  50. Jostein Langvik Mathisen
  51. Hans William Hansen
  52. Espen Dyrland
  53. Ola Meling Johannessen
  54. Geir Håkon Svendsen Våge
  55. Emil Fagerlund
  56. Mats Olavesen
  57. Øystein Severin Jørgensen
  58. Magnus Dæhlen
  59. Uzeir Demo
  60. Mikael Westbø
  61. Thomas Orskaug
  62. Are Christoffer Belsaas
  63. Jørn Normann Pedersen
  64. Bjørn Olsen
  65. Patrick John Woods
  66. Anders Westrum-Rein
  67. Harald Andreas Søndersrød Ose
  68. Peter Pay
  69. Jon Olav Åbrek
  70. Robert Johan Hernes
  71. Trym Alexander Kalseth Wangen
  72. Kent Ivan Danielsen
  73. Alvin Lorentz Trondsen
  74. Jan Emil Øverland
  75. Petter Øistein Skybak Holmsen
  76. Ole Christian Ingebrethsen
  77. Erik Ljosland
  78. Mats Klungeland
  79. Jørgen Stenvold
  80. Eirik Reehorst
  81. Glenn Heine Orkelbog
  82. Glenn Heine Orkelbog
  83. Thomas Solbakk Harkestad
  84. Thomas Rodriguez Mørch
  85. Kjell Arne Ingebrethsen
  86. Eirik Hjorthaug Kiil
  87. Sveinung Knutsen Nøding
  88. Morten Rønning
  89. Rasmus Valand Fredriksen
  90. Torbjørn Nordby Sandvik
  91. Helge Jystad Ratvik
  92. Tim Verbeek
  93. Mykhailo Liettsev
  94. Nathan Thomas Shutt
  95. Martin Leander Møinichen Brandtzæg
  96. Adrian Hulvej
  97. Steffen Ommundsen
  98. Edward Ivor Pike
  99. Lasse Borge Tilrem
  100. Nicolai Jørgensen
  101. Frode Brubakken
  102. Victor Bergenholtz
  103. Sindre Garshol
  104. Daniel Castro Nunez
  105. Trond Rekkavik Halvorsen

Stand inn: TBA

Head T.O: Kjetil Liknes

Host and T.O: Christopher H. Jacobsen


Teams signed up for the 9th Age Team tournament

  1. Sigbjørn Erling Eriksrud *Team Skausau*
  2. Trym Solhaug
  3. Kyrre Øvrebø *Askøy Miniatyrspillklubb*

Host: Jørund Haugland


Players signed up for the AOS tournament

  1. Lars Tore Dybdahl
  2. Geir Tolgensbakk Vedeld
  3. Trond Andre Holst Bergsrud
  4. Guillaume Leopold Herman Cathelineau
  5. Sindre Kjølvang
  6. Stian Engebretsen
  7. Thomas Nordbø Berg
  8. Jan Endre Ramsrud Pettersen
  9. Aleksander Olav Galligani Dalane
  10. Henrik Søyland Waage
  11. Knut Grimstad Fornes
  12. Benjamin Østerud Flodda
  13. Dagfinn Caspersen
  14. Harald Sannum
  15. Thomas Nyland
  16. Knut Alexander Moss
  17. Idar Moss
  18. Fridtjof Frøshaug
  19. Marko Kovacevic
  20. Espen Hundsnes
  21. Johannes Vedeld
  22. Knut Vedeld
  23. Niels la Cour Vium
  24. Simon Fuglsang
  25. Morten Poulsen
  26. Adam Nyborg
  27. Øystein Fladvad
  28. Lasse Kalberg
  29. Lars Einar Brandshaug
  30. Sebastian Oris Johannessen
  31. Endre Hope
  32. Mateusz Adam Zubrzynski
  33. Jon Martin Gloppestad Abrahamsen
  34. Ole Christian Alvstad
  35. Adam Daniel Schmidinger
  36. Njål Langeland Kleivkås
  37. Stein Gaarder
  38. Maciek Zubrzynski
  39. Andreas Hovland
  40. Henning Syversen
  41. Christian Brubakken Vouilloz
  42. Bendik Grønlie Walør-Bolme
  43. Eirik Ådne Knutson Nyhagen
  44. Nicolai Tønnessen Rosengren
  45. Jan Richard Høvik-Molander
  46. Isak Dahle
  47. Danny Elvestad
  48. Mats Øvrebø
  49. Simen Lillehagen
  50. Thomas Tallaksen

Stand Inn: TBA

Host: Ole Gunnar Vatland


Players signed up for the Star Wars Legion tournament

  1. Filip Andre Caspersen Dingum
  2. Synne Christiansen
  3. Mikael André Pettersen Bøkestad
  4. Andre Nordstrand
  5. Jarle Nordslaa
  6. Kristian Meling Nordstrand
  7. Rune Engen Eberlin
  8. Henrik Sagedal
  9. Alexander Heen
  10. Martin Solaas Steinsland
  11. Kjetil Uldal
  12. Eirik Langnes
  13. Jørgen Gauslaa
  14. Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen
  15. Alexander Heetmøller
  16. Marius Grannæs
  17. Svein Einar Vatne
  18. Max Vatne
  19. Aslak Gjerustad Rødder
  20. Kim Reynolds
  21. Marius Silander
  22. Mathias Mortensen

Stand Inn: TBA

Host: Andrees Cardenas


Players signed up for the Blood Bowl tournament

  1. Michael Klump
  2. Frank Marton Pedersen
  3. Anders Fylling
  4. Per Otto Jørgensen

Stand inn: Peter Hagene

Host: Per Otto Jørgensen


Players signed up for the Mordheim tournament

  1. Tor-Andre Knutsen
  2. Torgrim Endresen
  3. Leif Ove Øyna
  4. Ole-Anders Sundelin
  5. Joe Stephen Collins
  6. Martin Fellingfors Knutsen
  7. Arne Eikeland
  8. Even Andre Lien Lynne
  9. Henrik Kjenndalen Juveng
  10. Benjamin John Shanna
  11. Andreas Gebelhof
  12. Tom Hendrik Wiebenga Perry
  13. Daniel Aasen
  14. Elias Holmen Sørensen

Host: Damon Andersen

Stand Inn: Damon Andersen


Players signed up for the Old World tournament

  1. Sebastian Andre Halhjem Kjeilen
  2. Torgrim Rudland Næss
  3. Gjermund Bjaanes
  4. Ståle Max Kristoffersen
  5. Thomas Furunes
  6. Tom Støvern
  7. Joakim Vedeler
  8. Torger Torgersen Klætte
  9. Jørn Andreas Opedal
  10. Aleksander Thon Aasen
  11. Tomasz Lyberg Rydel
  12. Michael Osvald Holter Sæther
  13. Johan Sebastian Mebius
  14. Thomas Simensen Småge
  15. Daniel Thon Aasen
  16. Gabriel Helseth Karlsen
  17. Richard Purvis
  18. Victoria Purvis
  19. Emil Alexander Nybakke
  20. Øystein Huse
  21. Kasper Lindgaard Sams
  22. Sindre Godtfred Jakobi Hoel
  23. Andreas Flateland
  24. Hilmar Alecsander Lysgård
  25. Terje Boye
  26. Gard Andresen
  27. Philip Fusco
  28. Tobias Ruus
  29. Ian Utbjoa
  30. Geir Erik Øvrebø

Stand Inn:

Host: Christian Vestøl


Players signed up for Team Yankee

  1. Tore Svensson
  2. Kim Gunnheim-Strøm
  3. Magnus Bjerkeseth
  4. Kenneth Lomeland

Host: Kenneth Lomeland